Kontakt

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
ul. Sienkiewicza 54
89-400 Sępólno Krajeńskie

 

Sekratariat

tel. 052 388 83 50

Powiatowe Stanowisko Kierowania 

tel. 052 388 83 50

Komendant Powiatowy PSP

st. kpt. mgr Tomasz Kabat

tel. 052 388 83 83

kabatt@kujawy.psp.gov.pl

 

Zasępca Komendanta Powiatowego PSP

bryg. mgr inż. Maciej Suchomski

tel.  052 388 83 63

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. kontrolno – rozpoznawczych

st. kpt. mgr Robert Sieg

tel. 052 388 83 74

siegr@kujawy.psp.gov.pl

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. finansów

mł. asp. mgr Ewa Czapiewska – Siekierka

tel.  052 388 83 70

czapiewska-siekierkae@kujawy.psp.gov.pl

 

Sekcja Organizacyjno – Kadrowa

st. sekc. mgr Anna Siekierka

tel. 052 388 83 60

siekierkaa@kujawy.psp.gov.pl

 

Sekcja Organizacyjno – Kadrowa

mgr Sylwia Wolerman

tel. 052 388 83 80

tel. 052 388 83 50

wolermans@kujawy.psp.gov.pl

 

Sekcja Kwatermistrzowsko – Techniczna
st. str. Michał Delikat

tel. 052 388 83 66

delikatm@kujawy.psp.gov.pl

 

Dowódca JRG

kpt. mgr inż. Robert Liss

tel. 052 388 83 88

lissr@kujawy.psp.gov.pl

 

Zastępca Dowódcy JRG

st. kpt. mgr inż. Dariusz Chylewski

tel. 052 388 83 71

chylewskid@kujawy.psp.gov.pl